LDFL012282VD-V0E
Chemi-Con
Common Mode Coil - 2.8 mH@100kHz - 250 Volts - 12 Amps - DCR=9.5mOhms
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +