APXT4R0ARA331MF61G
Chemi-Con
Conductive Polymer Aluminum Solid Capacitor - SMD - 330uF (+/-) 20% - 4VDC - 6.3mm Dia x 5.8mm
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +