82DA223M016KB2D
Chemi-Con
Cap Aluminum Lytic 22000uF 16V 20% (30 X 30mm) Snap-In 10mm 0.0537 Ohm 3700mA 2000h 85°C
Description +
Search Keywords: 82DA223M016KB2D
  • Part No:
    82DA223M016KB2D
  • Capacitance Value:
    22000 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 85 °C
  • Voltage:
    16 VDC