- DEK-25170110
DEK-25170110
Carling Technologies
Switch Toggle ON OFF SPST Bat Lever Screw 16A 250VAC 250VDC 745.7VA Panel Mount with Threads
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued & Replaced
Certificate of Compliance Guarantee
Description