PB500E000C440EA
Capcom / Genteq
Oil-Filled (UL Approved) Capacitor - Motor Run - 440VAC - 50uF - 70°C - 1.75" Dia x 4.75" - Oval - Quad Quick Connect.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +