PB450Z100T440DA
Capcom / Genteq
Oil-Filled (UL Approved) Capacitor - Motor Run - 440VAC - 45/10uF - 70°C - 2.5" Dia x 3.88" - Round - Triple Quick Connect + Q ...
Description +
Oil-Filled (UL Approved) Capacitor - Motor Run - 440VAC - 45/10uF - 70°C - 2.5" Dia x 3.88" - Round - Triple Quick Connect + Quad Quick Connect + Single Quick Connect.