PB450Y100C370DA
Capcom / Genteq
Oil-Filled (UL Approved) Capacitor - Motor Run - 370VAC - 45/10uF - 70°C - 1.75" Dia x 3.88" - Oval - Dual Quick Connec + Quad ...
Description +
Oil-Filled (UL Approved) Capacitor - Motor Run - 370VAC - 45/10uF - 70°C - 1.75" Dia x 3.88" - Oval - Dual Quick Connec + Quad Quick Connect + Triple Quick Connect.