PB450Y075D440EA
Capcom / Genteq
Oil-Filled (UL Approved) Capacitor - Motor Run - 440VAC - 45/7.5uF - 70°C - 2" Dia x 4.75" - Oval - Dual Quick Connec + Quad Q ...
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Oil-Filled (UL Approved) Capacitor - Motor Run - 440VAC - 45/7.5uF - 70°C - 2" Dia x 4.75" - Oval - Dual Quick Connec + Quad Quick Connect + Triple Quick Connect.