PB400Y075C440EA
Capcom / Genteq
Oil-Filled (UL Approved) Capacitor - Motor Run - 440VAC - 40/7.5uF - 70°C - 1.75" Dia x 4.75" - Oval - Dual Quick Connec + Qua ...
Description +
Oil-Filled (UL Approved) Capacitor - Motor Run - 440VAC - 40/7.5uF - 70°C - 1.75" Dia x 4.75" - Oval - Dual Quick Connec + Quad Quick Connect + Triple Quick Connect.