PB400Y075C370DABX
Capcom / Genteq
Oil-Filled (UL) Capacitor - Motor Run - 370Vac - 40/7.5uF - 70°C - 1.75" Dia x 3.88" - Oval - Dual Quick Connec + Quad QC + Tr ...
Description +
Oil-Filled (UL) Capacitor - Motor Run - 370Vac - 40/7.5uF - 70°C - 1.75" Dia x 3.88" - Oval - Dual Quick Connec + Quad QC + Triple QC - BX=1/Box