PB300Z100S370DA
Capcom / Genteq
Oil-Filled (UL Approved) Capacitor - Motor Run - 370VAC - 30/10uF - 70°C - 2" Dia x 3.88" - Round - Triple Quick Connect + Qua ...
Description +
Oil-Filled (UL Approved) Capacitor - Motor Run - 370VAC - 30/10uF - 70°C - 2" Dia x 3.88" - Round - Triple Quick Connect + Quad Quick Connect + Single Quick Connect.