PB300E000A370EABX
Capcom / Genteq
Oil-Filled (UL) Capacitor - Motor Run - 370Vac - 30uF - 70°C - 1.25" Dia x 4.75" - Oval - Quad QC - BX=1/Box
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +