PB250E000P440DAS
Capcom / Genteq
Oil-Filled (UL Approved) Capacitor - Motor Run - 440VAC - 25uF - 70°C - 1.75" Dia x 3.88" - Round - Quad Quick Connect - Std F ...
Description +
Oil-Filled (UL Approved) Capacitor - Motor Run - 440VAC - 25uF - 70°C - 1.75" Dia x 3.88" - Round - Quad Quick Connect - Std Fty Stock.