PB200Y050C370CA
Capcom / Genteq
Oil-Filled (UL Approved) Capacitor - Motor Run - 370VAC - 20/5uF - 70°C - 1.75" Dia x 2.88" - Oval - Dual Quick Connec + Quad ...
Description +
Oil-Filled (UL Approved) Capacitor - Motor Run - 370VAC - 20/5uF - 70°C - 1.75" Dia x 2.88" - Oval - Dual Quick Connec + Quad Quick Connect + Triple Quick Connect.