PB150Z050S440CA
Capcom / Genteq
Oil-Filled (UL Approved) Capacitor - Motor Run - 440VAC - 15/5uF - 70°C - 2" Dia x 2.88" - Round - Triple Quick Connect + Quad ...
Description +
Oil-Filled (UL Approved) Capacitor - Motor Run - 440VAC - 15/5uF - 70°C - 2" Dia x 2.88" - Round - Triple Quick Connect + Quad Quick Connect + Single Quick Connect.