PB150Y050C440CABX
Capcom / Genteq
Oil-Filled (UL) Capacitor - Motor Run - 440Vac - 15/5uF - 70°C - 1.75" Dia x 2.88" - Oval - Dual Quick Connec + Quad QC + Trip ...
Description +
Oil-Filled (UL) Capacitor - Motor Run - 440Vac - 15/5uF - 70°C - 1.75" Dia x 2.88" - Oval - Dual Quick Connec + Quad QC + Triple QC - BX=1/Box