PB100Y100C370BA
Capcom / Genteq
Oil-Filled (UL Approved) Capacitor - Motor Run - 370VAC - 10/10uF - 70°C - 1.75" Dia x 2.12" - Oval - Dual Quick Connec + Quad ...
Description +
Oil-Filled (UL Approved) Capacitor - Motor Run - 370VAC - 10/10uF - 70°C - 1.75" Dia x 2.12" - Oval - Dual Quick Connec + Quad Quick Connect + Triple Quick Connect.