PB075E000A440CAS
Capcom / Genteq
Oil-Filled (UL Approved) Capacitor - Motor Run - 440VAC - 7.5uF - 70°C - 1.25" Dia x 2.88" - Oval - Quad Quick Connect - Std F ...
Description +
Oil-Filled (UL Approved) Capacitor - Motor Run - 440VAC - 7.5uF - 70°C - 1.25" Dia x 2.88" - Oval - Quad Quick Connect - Std Fty Stock.