PB030E000A440AAS
Capcom / Genteq
Oil-Filled (UL Approved) Capacitor - Motor Run - 440VAC - 3uF - 70°C - 1.25" Dia x 1.56" - Oval - Quad Quick Connect - Std Fty ...
Description +
Oil-Filled (UL Approved) Capacitor - Motor Run - 440VAC - 3uF - 70°C - 1.25" Dia x 1.56" - Oval - Quad Quick Connect - Std Fty Stock.