PB020E000P370CABX
Capcom / Genteq
Oil-Filled (UL) Capacitor - Motor Run - 370Vac - 2uF - 70°C - 1.75" Dia x 2.88" - Rnd - Quad QC - BX=1/Box
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +