23M322F400FF1H1
Capcom / Genteq
Electrolytic Capacitor - 400VDC - 3200uF - -10/+50% - 85°C - 3" Dia x 4.125".
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +