23M102F250CB1H1
Capcom / Genteq
Electrolytic Capacitor - 250VDC - 1000uF - -10/+50% - 85°C - 1.75" Dia x 2.125".
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +