23F771F200BE1H1
Capcom / Genteq
Electrolytic Capacitor - 200VDC - 770uF - -10/+50% - 105°C - 1.375" Dia x 3.625".
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +