23F342F100BF1H1
Capcom / Genteq
Electrolytic Capacitor - 100VDC - 3400uF - -10/+50% - 105°C - 1.375" Dia x 4.125".
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +