23F172F150CD1H1
Capcom / Genteq
Electrolytic Capacitor - 150VDC - 1700uF - -10/+50% - 105°C - 1.75" Dia x 3.125".
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +