23F123F050DB1H1
Capcom / Genteq
Electrolytic Capacitor - 50VDC - 12000uF - -10/+50% - 105°C - 2" Dia x 2.125".
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +