23F112F200CD1H1
Capcom / Genteq
Electrolytic Capacitor - 200VDC - 1100uF - -10/+50% - 105°C - 1.75" Dia x 3.125".
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +