23C583F075FF1H1
Capcom / Genteq
Electrolytic Capacitor - 75VDC - 58000uF - -10/+50% - 95°C - 3" Dia x 4.125".
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +