23A113F050BC1H1
Capcom / Genteq
Electrolytic Capacitor - 50VDC - 11000uF - -10/+50% - 85°C - 1.375" Dia x 2.625".
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +