PB150E000A370CA
Capcom / Genteq
Oil-Filled (UL Approved) Capacitor - Motor Run - 370VAC - 15uF - 70°C - 1.25" Dia x 2.88" - Oval - Quad Quick Connect.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +