23F393F080EI1H1
Capcom / Genteq
Electrolytic Capacitor - 80VDC - 39000uF - -10/+50% - 105°C - 2.5" Dia x 5.625".
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +