23A203F080DD1H1
Capcom / Genteq
Electrolytic Capacitor - 80VDC - 20000uF - -10/+50% - 85°C - 2" Dia x 3.125".
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +