23A103F080DB1H1
Capcom / Genteq
Electrolytic Capacitor - 80VDC - 10000uF - -10/+50% - 85°C - 2" Dia x 2.125".
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +