- TR03J501T
TR03J501T
Littelfuse/C&K
Res Cermet Trimmer 500 Ohm 20% 0.125W(1/8W) 1(Elec)/1(Mech)Turns 1.93mm (3.2 X 3.5 X 2.2mm) J-Hook SMD T/R
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
Discontinued
Certificate of Compliance Guarantee
Description