ZV35K2220102NIR2
Bourns
TVS Varistor, 35 VAC, 45 VDC, ZV, 90 V, 2220 [5750 Metric], Multilayer Varistor (MLV)
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +