TC42X-2-103E
Bourns
Trimmer - Cermet - 0.1W - 10kohm - 50V - 25% - -250,250ppm/°C - 0910
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +