SRR0805-331K
Bourns
Inductor Power Shielded Wirewound 330uH 10% 1KHz 36Q-Factor Ferrite 0.24A 1.8Ohm DCR T/R
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +