SRP4020CC-2R2M
Bourns
Inductor Power Shielded Wirewound 2.2uH 20% 100KHz 10Q-FactorCarbonyl Powder 4A 0.061Ohm DCR 1616 T/R
+ see all
Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +