SRN6028C-330M
Bourns
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 33uH 20% 100KHz 15Q-Factor Ferrite 1.3A 0.2Ohm DCR 2424 T/R
+ see all
Accessories Notify Me
Description +