SRN4012T-100M
Bourns
Inductor Power Semi-Shielded Wirewound 10uH 20% 100KHz 10Q-Factor Ferrite 1.1A 0.18Ohm DCR 1515 T/R
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +