SRF3216A-900Y
Bourns
Common Mode Chokes Dual 90Ohm 100MHz 400mA 300mOhm DCR SMD Automotive T/R
Description +
Search Keywords: SRF3216A900Y
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    Bourns
  • Part No:
    SRF3216A-900Y
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    2000
  • Attenuation:
    N/A
  • Dimension:
    3.4mm x 1.8mm x 2.2 mm