SRF3216A-601Y
Bourns
Ind Common Mode Chip Shielded Wirewound 600 Ohm 25% 100MHz Ferrite 300mA 1206 T/R
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +