SRF3216A-121Y
Bourns
Common Mode Chokes Dual 120Ohm 100MHz 0.35A 0.3Ohm DCR SMD Automotive AEC-Q200 T/R
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +