SRF2012-361YA
Bourns
Common Mode Chokes Dual 360Ohm 100MHz 0.3A 0.5Ohm DCR SMD T/R
Description +
Search Keywords: SRF2012361YA
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    Bourns
  • Part No:
    SRF2012-361YA
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    2000
  • Dimension:
    2.2mm x 1.4mm x 1.4 mm