SRF1280-221M
Bourns
Inductor Power Shielded Wirewound 220uH/880uH 20% 100KHz Ferrite 1.29A/0.645A 0.343Ohm/1.38Ohm DCR T/R
Description +
Search Keywords: SRF1280221M
  • Part No:
    SRF1280-221M
  • Inductance:
    220,880 uH
  • Tolerance:
    20 %
  • Maximum DC Current:
    1.29,0.645 A
  • Maximum DC Resistance:
    0.343,1.38 Ohm
  • Operating Temperature:
    -40 to 105 °C