SRF0905-472Y
Bourns
Common Mode Chokes Dual 4.7mH 4kOhm 100kHz 400mA 900mOhm DCR SMD T/R
Description +
Search Keywords: SRF0905472Y
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    Bourns
  • Part No:
    SRF0905-472Y
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1000
  • Dimension:
    9.5 x 6.3 x 5.3 mm