SRF0905-202Y
Bourns
Common Mode Chokes - Dual - 2mH - 3K Ohm - 100 kHz - 600 mA - 9.2 x 6 x 5mm.
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: SRF0905202Y
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    Bourns
  • Part No:
    SRF0905-202Y
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1000
  • Dimension:
    9.5 x 6.3 x 5.3 mm