SRF0504-191Y
Bourns
Common Mode Chokes - Dual - 5 x 5.2 x 4.8mm - 600 nH - 190 Ohm - 100K Hz - 5 A - 20m Ohm - Mounting style SMD/SMT.
Description +
Search Keywords: SRF0504191Y
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    Bourns
  • Part No:
    SRF0504-191Y
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1000
  • Attenuation:
    N/A
  • Configuration:
    Dual
  • Dimension:
    5.2mm x 5mm x 4.8mm