SRF0504-152Y
Bourns
Common Mode Chokes Dual 3.6uH 1.5kOhm 100kHz 1A 0.1Ohm DCR SMD T/R
+ see all
Datasheet Accessories Notify Me
RoHS Compliant
REEL Packaging
Certificate of Compliance Guarantee
Description +
Search Keywords: SRF0504152Y
SPECS +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • Supplier:
    Bourns
  • Part No:
    SRF0504-152Y
  • Unit of Measure:
    Per Each
  • RoHS:
    Yes
  • HTS:
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    1000
  • Dimension:
    5.2mm x 5mm x 4.7mm