SMLJ10CA
Bourns
Diode TVS Single Bi-Dir 10V 3KW 2-Pin SMC
Description +
Search Keywords: SMLJ10CA
  • Part No:
    SMLJ10CA
    3000
  • Direction Type:
    Bi-Directional
  • Maximum Peak Pulse Current:
    176.4 A
  • Maximum Clamping Voltage:
    17 V